KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229333
nr 1522 9333
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, pastoralt landskap med bro. Ej signerad. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Kondition: mindre hål i duk,
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:56:24
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)